Wytwórnie betonu

Oferowane przez ELKON wytwórnie zapewniają najwyższą jakość betonu dla każdego projektu. W zależności od rodzaju przedsięwzięcia, lokalizacji i wymaganej wydajności dostępne są betoniarnie stacjonarne, kompaktowe, mobilne oraz ultramobilne.

Kompaktowe węzły betoniarskie

Kompaktowe węzły betoniarskie ELKON zostały zaprojektowane z myślą o łatwym i ekonomicznym transporcie zamorskim. Ich wstępny montaż i modularna struktura pozwalają na zachowanie wszystkich zalet mobilnych betoniarni.

Kompaktowe węzły betoniarskie

Elkomix-35 Quick Master

Elkomix-60 Quick Master

Elkomix-90 Quick Master

Elkomix-120 Quick Master

Elkomix-135 Quick Master

Elkomix-160 Quick Master

Elkomix-180 Quick Master

Elkomix-200 Quick Master

Ultramobilne Węzły Betoniarskie

Ultra betoniarnia ELKON pozwala na ekonomiczną produkcję nawet niewielkich ilości betonu na potrzeby małych projektów. Szybka instalacja (kilka godzin) bez konieczności użycia dźwigu umożliwia produkcję w dowolnym miejscu.

Ultramobilne Węzły Betoniarskie

Mix Master-30

Mobilne Węzły Betoniarskie

Konstrukcja mobilnego węzła betoniarskiego ELKON została starannie zaprojektowana i zainstalowana na wytrzymałej naczepie z osiami jezdnymi. Może zostać z łatwością przetransportowana za pomocą samochodu ciężarowego. Dzięki wstępnemu zmontowaniu w fabryce ELKON, instalacja mobilnej betoniarni odbywa się w bardzo krótkim czasie (1-2 dni), na prostym betonowym fundamencie, a maszyna z łatwością osiąga gotowość do produkcji betonu.

Mobilne Węzły Betoniarskie

Mobile Master-30

Mobile Master-60

Mobile Master-100

Mobile Master-135

Mobile Master-150

Stacjonarne Węzły Betoniarskie

Stacjonarne węzły betoniarskie ELKON są wybierane przez wykonawców na potrzeby projektów wymagających relatywnie dużej wydajności maszyny oraz realizowanych przez dłuższy czas w tej samej lokalizacji.

Stacjonarne Węzły Betoniarskie

Elkomix-60

Elkomix-120

Elkomix-135

Elkomix-160

Elkomix-180

Elkomix-200

Elkomix-240

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Kontakt

  ELKON POLSKA Sp. z o.o.

  Stefana Starzyńskiego 46B
  05-090 Dawidy Bankowe

  tel: 606 904 200